İçilebilir Toz Kolajen Nedir ?

Bu gün de size gençlik iksiri kolajen den bahsetmek istiyorum. İlk doğduğunuz zaman cildinizin ışıl, ışıl olduğunu, derinizin kokusunun çok yüksek olduğunu hiç birinizin satmadığını herkes bilir. Bu 25 yaşlara kadar hep böyle devam eder ve 25 yaşından sonra kolajenin her sene yüzde bir oranında azalmaya başlar. Peki bundan sonra ne olur? Bundan sonra kırışmaya ve yaşlanmaya başlarız işte bunu geciktirebilmek için içilebilir kolajenden size bugün kısaca bahsedeceğim.

Biz doktorlar ve bilim adamları sizler için bu kolajeni vücudunuzda ürettiğim bu kolajeni içilebilir hale getirdik. Bunun enjeksiyon formatı toz ve sıvı formatları ve hap formatları var. Ben bugün size toz kolajenden bahsetmek istiyorum. Toz kolaje’nin diğer kolajenlerden farkı içerisinde herhangi bir katkı maddesi olmamasıdır. Halbuki raf ömrünü uzun tutabilmek için sıvı kolajenlerde bunun içerisine koruyucu maddeler konulmakta.

icilebilir kolajen nedir 150x150 İçilebilir Toz Kolajen Nedir ?Hap veya toz kolajen kullanımı da nasıl bir durum var? Bunlar toz halinde olduğu için raf ömrünü çok uzun tutmak için içerisine çok fazla katkı maddesi koymak gerekmiyor. Yalnızca bir bardak su gerekli, bir kaşık ve toz koleji nizi katıyorsunuz ve sabah akşam isterseniz içe biliyorsunuz. Hemen hemen her kolej en içildiğinde iştah açar ve biraz da kilo aldırır.

Ne yazık ki yıllardır bunu söylüyorum. Evet ne yazık ki iştahınızı açar ama öyle bir kolajen düşünün ki içerisinde 3b kaset ve diğer vitamin ve mineraller var ve bu sizin aynı zamanda iştahınızın açılmasını da engelliyor ve tam tersine hem kolajen takviyesi alıyorsunuz hem de zayıflıyorsunuz işte böyle bir kolejden acaba mevcut mu? Evet böyle bir kolajen takviyesi mevcutsa eklem sağlığı için yüzümüzün deri sağlığı için yada kalp damar sağlığı için kolojen tüketmek gerekebilir. Yani anlayacağınız 25 yaşından sonra herkes kolojen güvenle tüketebilir.

Bugün kısaca kolejenden bahsettik. Size genç, sağlıklı ve güzel bir gün diliyorum.

Yorum Yaz

41 + = 50