Fransız Askısı Yüz Germe & Dinamik Yüz Askılama

Ne kadar Fransız askısı denince akla kırçıllı ince ipler gelir. Bu iplerin içi polyester dışı ise silikon kaplıdır. Bu silikon kaplamalar da küçük, küçük kırıklar vardır. 30 santimi 50 santim arasında değişken ipler kullanılır. Yüzün kalınlığına göre ya da inceliğine göre kullanılan ip modeli değişmekte. Yüzün inceliğini kalınlığına ya da bölümüne göre kullanılan ipler değişmekte.

Bu ipler kalın kırçıllı ya da ince kırçıllı olarak değişik modellerde bulunmakta. Kişinin tipine göre bu kararı uygulayan uzman hekimin vermesi gerekiyor. Peki Fransız askısı kimlere yapılır? Efendim, Fransız askısı kadın erkek herkese yapılır. Yeter ki yüzünüz de sarkma olan bölgeler ya da karşınızda düşme meydana gelmiş olsun. Peki prenses kısmına uygun olduğunuzu siz nasıl anlarsınız?

fransiz askisi 150x150 Fransız Askısı Yüz Germe & Dinamik Yüz Askılama

Bunun içinde şu iki parmağınızı götürün karşımıza şöyle, yukarıya doğru çekin, gördüğünüz görüntü hoşunuza gidiyorsa kaşlarınız için yap yok say test etti. Ya da badem göz için uygun adaysınız ancak yanak sarkmaları da bir elmacık kemiklerini koyup parmaklarınızı yukarı doğru kaldırın ve çevrenizden de şöyle geriye doğru şekilde bu gördüğünüz görüntü Fransız askısı ile elde edebileceğiniz bir görüntüdür.

Etki süresi 5 yıldır total 100 germe ameliyatına alternatiftir. Herhangi bir ameliyat iziniz olmaz, tek işiniz olmaz, narkoz almazsınız ve sonrasında iyileşme süresi çok kısadır. Yaklaşık üç gün kadar bir süre yüzünüze atel bir maske uygulanır. Soğuk kompres yapılır ve bir hafta sonrasında gündelik yaşantınıza dönebilirsiniz. Üç hafta sonra ise vesikalık fotoğraf çektirmek için tam da uygun zamandır. Kısaca özetleyecek olursak, Fransız askısı ila 10 yaşa kadar gençleşmek mümkün. Tabii son zamanındaki yapılan Fransız askı uygulamalarının istatistikler böyle söylüyor.

Yorum Yaz

− 3 = 1