Alkali İyonize Suyun Faydaları

Sizlerle su hakkında biraz sohbet etmek istedim. Evet, su, beden fizyolojisinde yüzde 70 ini teşkil ediyor. Yani ne yersiniz olsunuz yani siz doğru bir su içtiğiniz zaman doğru bir fizyoloji ulaşabileceğiniz gerçeğini daha önce de duymuşsunuzdur. Peki doğrusu hakkında bilmediğiniz ne var? İçtiğiniz su antioksidan alkali yönünde bir su olursa bedenin fizyolojik neler değişir? Evet iyi bir şeker regülasyona sahip olabilirsiniz.

Sizler bağırsak temizliğini iyonize sularla başarabilirsiniz. Özellikle kanserden korunmak amacıyla bu suyu tercih edebilirsiniz, insanların yaşlanma sürecini belirleyen en önemli faktör yediklerinizin oluşturduğu atıklar, özellikle asidik atıkların yaptığı hasarlardır, işte alkali iyonize sular bu atık yönetimini başarılı bir şekilde yönetmenizi sağladığı için bizim için bir anti aging yani yaşlanma karşıtı bir suya dönüşmektedir.

antioksidan alkali iyonize su ve faydalari 150x150 Alkali İyonize Suyun FaydalarıBöyle bir suyun beden fizyolojisinden özellikle şu kovid döneminde vücut direncinizi hem artırırken bağırsaklarınızı temizlerken kansere karşı su ile koruma kalkanı alabilecek yegâne bir yardımcıdır. Evet, 2004 yılında düzenlenen dünyası kongresinde bildiri yayınlanıyor ve burada demineralize yerine revers osmos yöntemiyle elde edilen suların kolejinde hastalıkları, obezite, diyabet ve kanserden sorumlu tutulduğunu bilmiyordunuz?

İşte tam aksine antioksidan yönünde sular bu hastalıklara karşı bir koruma kalkanı, sizlere, hastalıklara neden olan demineralize revers osmos sulardan bizlerin sağlığına katkısı olan koruma kalkanı görevi gören iyonize sulara geçiş yapmayı öneririm.

Yorum Yaz

15 + = 17